Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Ankastre Lavabo Bataryası

Ankastre lavabo bataryası modellerimiz; banyoların dekorasyonuna, lavaboların tarzına ve kullananların tercihlerine göre şekil alır. Bu sayede de herkesin kolaylıkla seçebilecekleri çok sayıda farklı batarya çeşidi bulunur.

Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}

Soğuk ve sıcak muslukların tek bir gövdede birleştirdiğimiz batarya modellerimiz, banyolarda sıklıkla tercih edilen alternatifler arasında ilk sıralarda yer alır. Modellerimiz, banyolarda son derece modern bir görüntüye imza atar. Çanak olarak da isimlendirilen çift kanallı seçeneklerimiz, iki farklı banyo musluğunun yaptığı işi hem pratik hem de zahmetsiz biçimde gerçekleştirir. Geleneksel musluk sistemlerini kullanmaktan hoşlanan kişiler için ayrı başlığa bağlantı yapan üç delikli batarya çeşitlerimiz son derece ideal seçeneklerden birisidir. Bronz ve pirinç gibi eskitme malzemeler kullanarak oluşturduğumuz armatür çeşitleri, banyoların daha şık ve doğal bir görünüme sahip olmasına yardım eder. Masse Yapı olarak sizlere her dönem son derece şık ve kaliteli ankastre lavabo bataryası modelleri sunmaktayız. Geniş model skalamız ile farklı zevklere ve ihtiyaçlara kolay şekilde yanıt veriyoruz.

Ankastre Lavabo Musluğu Fiyatları 

Ankastre lavabo bataryası modellerimizi, farklı ek özellikler ile zengin bir hale getiririz. Müşterilerimize sunduğumuz birbirinden farklı ankastre bataryalar, zengin yelpazemizden dolayı fiyat açısından da geniş bir aralığa sahiptir. Ankastre lavabo musluğu fiyatlarımız, model ve üretim malzemesi gibi farklı kriterlere göre değişiklik gösterir. Ancak ankastre lavabo bataryası fiyatlarımız her zaman bütçenize uygun seçeneklerle sizlere sunulur. Ürünlerimizin fiyat aralıklarını etkileyen bazı faktörler vardır. Bataryaların dış tasarımı ve türü, fiyat aralıklarına doğruda etki eder. Sahip olduğu teknik özelliklerden dolayı duvardan lavabo bataryası modellerimizin fiyatları ile standart lavabo bataryası fiyatları arasında bazı farklılıklar söz konusudur. Aynı durum ankastre modeller için de geçerlidir. Bununla beraber krom kaplı ya da farklı malzemeler ile ürettiğimiz modellere, son derece cazip rakamlarla sahip olmak mümkündür. Masse Yapı olarak her zaman sizlerin beklentilerini ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamayı amaç edindik. Bu açıdan ankastre lavabo bataryası seçeneklerinde de hem fiyat hem de kullanım açısından sizlere kaliteli bir deneyim yaşatmak için çalışıyoruz.

Ankastre Lavabo Bataryası Çeşitleri 

Ankastre lavabo bataryası çeşitlerimiz, son derece pratik ve basit kullanıma sahiptir. Ürünlerimizin temizliği de oldukça kolay bir şekilde yapılabilir. Batarya çeşitleri, suyu sıcak ve soğuk şeklinde iki farklı biçimde iletir. Su, hem kişisel hem de çevresel temizlik noktasında büyük önem arz eder. Ankastre bataryaların temiz olmasına ekstra dikkat edilmesi gerekir. Ürünleri düzenli bir şekilde su ve bez yardımıyla temizlemek mümkündür. Ürünlerimizin hijyenik yapısı, insan sağlığına zararı dokunan yabancı maddelere karşı da ekstra koruma sağlar. Antibakteriyel özelliklere sahip modellerimiz de mevcuttur. Bu sayede, modellerimiz insan sağlığına zararı dokunan toksinlerin oluşmasını engeller. Hammaddelerimizin hijyenik ve kaliteli olması da sunduğumuz avantajlar arasında yer alır. Masse Yapı ile olarak her ürünümüzde yüksek kalite standartları ile üretim yapıyoruz. Sayfamızda kaliteli ve şık ürünleri her zaman uygun fiyatlarla ve güvenle satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.