Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Küvet Bataryası

Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
Toplam 269 ürün bulunmaktadır.

İşlevsel tasarımları ve şık görünümleri ile ön plana çıkan küvet bataryası seçenekleri, duvarla bitişik olmayan küvetlerin daha rahat bir şekilde doldurulmasını sağlar. Küvete veya yere monte edilerek kullanılan bu bataryaların çıkış uçlarının uzunluk derecesi, farklı istek ve ihtiyaçlar doğrultusunda seçilebilir. Yuvarlak ve kare gibi tasarımları ile banyo dekorasyonuna ayrı bir hava kazandıran bu ürünler, fonksiyonel yönleriyle de büyük beğeni toplar. Yüksek performanslarıyla dikkat çeken küvet bataryası modelleri, su israfının yapılmasını önleyerek kullanıcıların tasarruf yapmalarını sağlar. Maksimum düzeyde konforlu bir kullanım sürecini oluşturan ürünler, tazyik derecesinin istenildiği gibi ayarlanmasına ve her çıkış noktasından eşit miktarda su akışının oluşmasına olanak tanır. Masse Yapı olarak kaliteli batarya seçeneklerine ulaşmanız için çalışıyoruz. Siz de bu ürünlerin farklı modellerini bütün özellikleri ve detaylarıyla birlikte kolaylıkla inceleyebilirsiniz.

Banyo Küvet Bataryası Modelleri

Küvet bataryası modelleri kendi içerisinde ankastre, monoblok ve ayaklı bataryalar olmak üzere üç ayrı başlığa ayrılır. Ankastre küvet bataryaları, gizli bağlantılar kullanılarak küvet üzerine yerleştirilmeleri ile dikkat çeker. Bu açıdan banyo dekorasyonunu benzersiz bir görünüme ulaştıran ürünler, kaliteli materyaller kullanılarak üretildiğinden uzun yıllar deforme olmadan kullanılmaya elverişli yapıdadır. Öte yandan monoblok küvet bataryaları, klasik tasarımlarının yanı sıra küvete monte edilerek kullanılır. Sıcak ve soğuk su ayarının kolaylıkla yapılabildiği bu modelde akan suyun miktarı da istenilen düzeyde ayarlanabilir. Son olarak ayaklı batarya modelleri ise klasik tasarımlara göre daha yüksek bir görünüme sahiptir. Estetik duruşuyla yoğun ilgi gören bu ürünler, farklı renk ve model seçenekleriyle her arayışa hitap eder. Masse Yapı ile küvet bataryalarının çeşitli modellerini ve özelliklerini müşteri kitlemize detaylıca sunuyoruz. Gerekli incelemeleri yaptıktan sonra kendi arayışlarınızı ön planda tutarak model seçimlerinde bulunabilirsiniz.

Küvet Bataryası Çeşitleri

Küvet bataryası çeşitleri, kaliteli yapıları ve estetik tasarımlarıyla büyük beğeni toplarken aynı zamanda kullanışlı olmaları ve pratik yönleriyle de bilinir. Oldukça fonksiyonel ve işlevsel olan bu ürünler, duş esnasında ya da banyoyu yıkarken akan suyun hem ısı derecesinin hem de miktarının kullanıcılar tarafından basit bir şekilde ayarlanmasına olanak tanır. Farklı modelleri ve tasarım seçenekleriyle duvara monteli olmayan küvetlerde suyun akışının daha rahat gerçekleşmesini sağlar. Delik sayısına göre değişiklik gösteren bu bataryalarda suyun her çıkış noktasından eşit düzeyde akması sağlanır. Banyolara estetik görünüm kazandırmasıyla bilinen batarya seçenekleri, yüksek performans sağlayan bir donanıma sahiptir. Dayanıklı yapılarda bulunan bu ürünler, uzun ömürlü ve konforlu kullanım süreçleri ile pek çok kişi tarafından sıklıkla tercih edilir. Masse Yapı farkıyla her daim kalitesinden söz ettirmeyi başaran küvet bataryası çeşitleri, geniş renk ve fiyat yelpazesiyle her kesime yöneliktir. Uygun fiyatlarımız ve indirimlerimiz ile herkes kaliteli ürünlere Masse yapı olarak sunduğumuz güvence ile kavuşur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.