Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Termostatik Duş Bataryası

Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}

Duş esnasında akan suyun sıcaklık seviyesinin kullanıcıların istek ve ihtiyaçları doğrultusunda hızlıca ve kısa sürede ayarlanmasına imkân tanıyan ürün türüne duş bataryası denir. Duş bataryası çeşitleri arasında yer alan termostatik duş bataryası ise suyun sıcaklık derecesinin istenilen seviyede ayarlanmasını ve duş süresi boyunca aynı derecede sabit kalmasını sağlar. Bu özelliği ile kullanıcının beğenisini kazanmayı başaran ürünler, son dönemlerde yoğun ilgi görür. Sıradan duş bataryalarında ısı düzeyi belirli aralıklarla kendiliğinde ısınır ya da soğur. Bu durum da duşta kişileri en çok rahatsız eden şeylerden bir tanesidir. Termostatik duş bataryası seçeneklerinde kullanıcı değiştirene kadar ayarlanmış olan sıcaklık düzeyi aynı kalır. Termostatik duş bataryaları, diğer duş bataryalarında yaşanan sıcaklık ayarlama süresinde akan su miktarının israfına karşı tek tuşla istenilen ısı düzeyine ulaşılmasını sağladığından dolayı önemli oranda su tasarrufuna yol açar. Masse Yapı olarak müşteri kitlemizin minimum oranda su kullanarak maksimum düzeyde verim elde etmesini hedefliyoruz.

Termostatik Duş Bataryası Modelleri

Termostatik duş bataryası modelleri, çoğunlukla kare ya da yuvarlak bir görünüme sahip olacak şekilde tasarlanır. Her banyo dekoruna ve her kullanıcı tarzına hitap etmeyi başaran ürünler, sundukları avantajlı durumlar ile son dönemlerde rağbet görür. Paslanmaz çelik gibi kaliteli materyaller kullanılarak üretilen termostatik duş bataryaları, kolay deforme olmayan yapısı sayesinde uzun yıllar kullanıma elverişli olan ömürlük ürünlerdir. Ortalama %60 civarında su tasarrufu yapılmasını sağlayan termostatik duş bataryası çeşitleri bu özellikleriyle ön plana çıkar. Kolay kullanım sürecinin yanı sıra ideal ebat ölçüleriyle de oldukça pratik ve fonksiyoneldir. Her zevke uyum sağlayacak şekilde geniş bir yelpazeyle kullanıcı beğenisine sunulan termostatik duş batarya modelleri, estetik görünümleriyle banyo dekoruna şıklık da katarlar. Masse Yapı kalitesiyle ürettiğimiz ürünler ile müşterilerimizin kaliteli ve güvenli bir kullanım süreci geçirmesini amaç edindik. Kaliteli ve uygun fiyatlı seçeneklerimizi güvenle satın alabilirsiniz.

Termostatik Duş Bataryası Fiyatları

Oldukça geniş bir fiyat skalası ile beraber müşteri kitlesine sunulan termostatik duş batarya çeşitleri, her bütçeye hitap eder. Ürünlerin üretiminde kullanılan materyaller, ebatları, üretim aşamaları ve gelişmişlik düzeyleri fiyatların belirlenmesinde göz önünde tutulan etmenlerdir. Modern teknolojinin gelişmesiyle beraber teknolojik özellikleri ve gelişmişlikleriyle dikkat çeken termostatik duş batarya seçenekleri, sıcaklık değişimlerinde zorlayıcı aşamalar gerektirmediği için güvenli bir kullanım sürecine sahiptir. Termostatik duş bataryası ürünlerinin tasarımlarının iç kısmında bir valf bulunur. Bu valf, ev içerisinde iletilen sıcak ve soğuk suyu doğru ve yeterli oranda karıştırır. Böylelikle istenilen ısı seviyesine daha kolay ulaştırır. Masse Yapı olarak kullanıcılarımızın memnuniyetini ön planda tutuyoruz.

Termostatik Duş Bataryası Çeşitleri

Termostatik duş bataryası çeşitleri, estetik görünümleri ile işlevsel ve pratik özellikleriyle ön plana çıkar. Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte önemli gelişmeler gösteren bu ürünler, son dönemlerde pek çok kişinin dikkatini çeker. Banyo dekorasyonuna şık bir görünüm kazandırırken duş sürecinin konforlu bir şekilde geçmesini sağlayan termostatik duş batarya seçeneklerinin üzerlerinde yer alan ek kulp ya da tuş ile ısı seviyesi kolaylıkla ayarlanabilir. Kullanıcılar, suyu akıtmaya başlamadan önce hızlıca sıcaklık derecesini ayarlar ve duş süreci boyunca akan su her zaman aynı sıcaklıkta sabit kalır. Masse Yapı olarak müşterilerimizin kaliteli ürünler ile pratik ve güvenilir bir kullanım süreci geçirmelerini göz önünde bulunduruyoruz. Uzun yıllar deforme olmadan kullanılmaya elverişli olan termostatik duş bataryaları, dışarıdan gelen darbelere karşı kolayca hasar almaz. Aynı zamanda çizilmelere ve bükülmelere karşı da dayanıklı bir yapıda bulunur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.