Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Duş Bataryası

Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
Toplam 316 ürün bulunmaktadır.

Duş bataryası, sıcak ve soğuk su arasındaki ısı seviyesinin daha hızlı ve kısa sürede ayarlanmasına olanak tanıyan bir ürün türüdür. Su akış düzeyinin kontrollü ve tasarruflu olmasını sağlayan duş bataryası seçenekleri, farklı tasarımları ile dikkat çeker. Teknolojinin her geçen gün gelişmesiyle orantılı olarak bu ürünlerin özellikleri de gelişir. Paslanmaz çelik ve krom kaplama tarzındaki kaliteli materyallerden üretilen bu ürünler; uzun seneler boyunca deforme olmadan ilk zamanki performansları ile kullanılmaya elverişli yapıdadır. Olması gerektiği gibi monte edildiğinde duş bataryası ürünleri; su ısısının, akış seviyesinin ve miktarının kullanıcı tarafından belirlenmesine imkân sağlar. Bu kullanım detayları, en az miktarda su kullanarak en fazla verimin alınmasını hedefler. Duş bataryaları görünüm olarak genellikle kare ya da yuvarlak şekildedir. Hem görsel olarak hem de özellikleri bakımından pek çok farklı seçeneği bulunan bu ürünleri tercih ederken dikkatli ve detaylı şekilde inceleme yapmak oldukça önemlidir. Masse Yapı olarak ürünlerimizi müşteri kitlemizin memnuniyetini ön planda tutarak tasarlıyoruz.

Duş Musluk Fiyatları

Banyo dekorasyonu konusunda önemli bir yere sahip olan ve banyo armatürleri arasında bulunan duş muslukları, öncelikli olarak su sıcaklığının ayarlanmasını ve doğru miktarda suyun akıtılması için tasarlanır. Bir kulp yardımıyla kullanılan bu ürünler, her dönem rağbet görür. Farklı ebat ve tasarım seçenekleri sayesinde de çeşitli banyo dekorasyonlarına uyum sağlar. Duş musluğundan akacak olan suyun gerekli detaylarının daha teknolojik ve gelişmiş bir biçimde ayarlanmasını sağlayan duş bataryası çeşitlerinde sıcak su ile soğuk su girişlerinin ortalama 16 cm civarında bir mesafe ile tasarlanması gerekir. Duş musluğu ve duş bataryası fiyatları, oldukça geniş bir skalayla birlikte kullanıcılara sunulur. Ürünlerin üretiminde kullanılan materyaller, ebatları ve gelişmişlik düzeyleri fiyatların belirlenmesinde göz önünde tutulan etmenlerdir. Masse Yapı olarak müşteri kitlemizin bütçesine hitap edecek ve kalitesiyle göz dolduran ürünleri dizayn ediyoruz. Uygun fiyatlı ve kaliteli duş musluklarına ve daha fazlasına sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Duş Bataryası Seti

İçeriğinde yer alan ürünler kimi zaman değişiklik gösterse de duş bataryası setleri çoğunlukla suyun sıcaklık seviyesinin ayarlanacağı kumanda, klasik tasarımda bulunan bir musluk çıkışı ve duş başlığı üzerinde spiral hortumun takılmasına yardımcı olmak için bulunan bir ek bağlantının bir araya gelmesi ile oluşur. Duş bataryaları seçenekleri, kaliteli olmalarının yanı sıra farklı kullanım alanlarına sahip olan modelleriyle de yoğun ilgi görür. Modern üretim teknolojileri kullanılarak tasarlanan bu ürünler, oldukça fonksiyonel ve pratik bir kullanım sürecine sahiptir. Masse Yapı kalitesiyle kullanıcılara sunduğumuz duş bataryası çeşitleri ile konforun yüksek oranda hissedilmesini hedefliyoruz.

Duş Bataryası Çeşitleri

Oldukça geniş bir model yelpazesiyle beraber kullanıcı beğenisine sunulan duş bataryası modelleri; ankastre, standart ve termostatik olarak üç farklı başlığa ayrılır. Ankastre duş bataryası modelleri, duvarın iç kısmına monte edilerek yerleştirilen ürünlerdir. Bu sebeple yalnızca bu montaj biçimine uygun şekilde dizayn edilen banyolarda kullanılmaya elverişlidirler. Standart duş bataryası seçenekleri ise ankastre modeline oranla daha büyük bir tasarımdadır. Bu tip bataryalar genellikle bir duş bataryasının sahip olması gereken ortalama ölçülere göre üretilirler. Son olarak da termostatik duş batarya çeşitleri, sıcaklık seviyesinin ayarlanması sırasında suyun boş bir alana akmasını engeller. Böylelikle %60 civarı gibi büyük bir oranda da su tasarrufu yapılmasını sağlar. Masse Yapı olarak kullanıcılarımızın minimum su seviyesinden maksimum verimi almasını amaç edindik. Bu doğrultuda tasarlanan tasarruf sağlayıcı modellerimizle kullanıcılarımızdan tam puan alır. Pratik kullanımları ve işlevsel yönleriyle dikkat çeken duş bataryası çeşitleri arasından seçim yaparken özelliklerini ve hangi alanlarda kullanılmaya uygun olduklarını detaylı şekilde incelemeniz tavsiye edilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.