Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Ankastre Banyo Bataryası

Banyo bataryası, lavabo veya küvet gibi banyo lavabolarına su sağlayan ve su sıcaklığını ve akışını kontrol eden bir tesisat ürünüdür. Genellikle lavabo veya küvetin üstüne yerleştirilir. Sıcak ve soğuk suyu karıştırarak istenilen sıcaklıkta su elde edilmesini sağlar. Ankastre banyo bataryası, modern ve minimalist tasarımıyla banyolara göz alıcı bir hava katmaktadır. 

Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}

Ankastre Banyo Bataryası

Banyo bataryası, lavabo veya küvet gibi banyo lavabolarına su sağlayan ve su sıcaklığını ve akışını kontrol eden bir tesisat ürünüdür. Genellikle lavabo veya küvetin üstüne yerleştirilir. Sıcak ve soğuk suyu karıştırarak istenilen sıcaklıkta su elde edilmesini sağlar. Ankastre banyo bataryası, modern ve minimalist tasarımıyla banyolara göz alıcı bir hava katmaktadır. Duvara monte edilerek yer tasarrufu sağlayan bu modeller, farklı fonksiyonlar ve estetik seçenekler sunarak her zevke ve bütçeye hitap etmektedir.

Bu anlamda banyolara modern ve şık bir hava katan ankastre banyo bataryası, minimal görünümüyle de dikkat çeker. Duvara kolaylıkla yerleştirilebilmeleri sayesinde tezgah üzerinde yer açarak banyolarda daha fazla alan kazandırır. Pratik bir şekilde temizlenebilen ve hijyenik bir kullanım sunan ankastre bataryalar; su tasarrufu sağlayan mekanizma, termostatik kontrol ve sensörlü çalışma gibi farklı fonksiyonlar ile de konforu ön plana çıkarır.

Ankastre banyo bataryası seçiminde banyonuzun tarzı ve dekorasyonu, ihtiyaç duyduğunuz fonksiyonlar, bütçeniz ve kullanıcı yorumları oldukça önemli bir yere sahiptir. Bu anlamda banyonuza en uygun modeli seçmek için bu kriterleri göz önünde bulundurmak yeterli olacaktır. Ek olarak ankastre banyo bataryası seçiminde gövde tipi (duvara monte ya da tezgaha üstü), kumanda tipi (tek kumandalı veya iki kumandalı), musluk tipi (standart musluk, şelale musluk ya da perlatörlü musluk) ve ekstra özellikler (termostatik kontrol, sensörlü çalışma, su tasarrufu) gibi etmenleri de değerlendirmeniz faydalı olacaktır.

Ankastre banyo bataryası, modern ve estetik bir görünümün yanı sıra konforlu ve fonksiyonel bir kullanım sunmaktadır. Banyonuzu modern bir dokunuşla güzelleştirmek ve konforlu bir deneyim süreci yaşamak için bu bataryaları tercih edebilirsiniz.

Ankastre Banyo Bataryası Fiyatları

Ankastre banyo bataryası, banyolara modern ve şık bir görünüm kazandırarak estetik ve işlevselliği bir araya getirir. Alan tasarrufu sağlar ve minimalist bir stil yaratır. Fakat farklı markalar, modeller, malzemeler ve fonksiyonların mevcut olması geniş bir fiyat skalası ortaya çıkarmaktadır. Fiyatlandırma politikasını etkileyen faktörler ise şu şekilde sıralanabilir:

 • Marka: Tanınmış markalar, üretim ve tasarımda sahip oldukları bilgi birikimi ve prestijleri ile daha yüksek fiyatlara sahip olabilir. Öte yandan daha az bilinen markalar daha uygun fiyatlı ürünler sunabilir.
 • Model: Karmaşık tasarımlar, özgün estetik ve yenilikçi fonksiyonlar barındıran modeller sade modellere göre daha pahalıdır. Örneğin; duş başlığı ve gövde tasarımı, bataryanın ankastre banyo bataryası fiyatlarını etkileyen unsurlar arasındadır.
 • Malzeme: Pirinç, krom ve paslanmaz çelik gibi dayanıklı ve uzun ömürlü malzemeler, plastik gibi daha ucuz malzemelere göre daha yüksek fiyatlara sahip olabilir. Malzemelerin kalitesi, bataryanın görselliği ve işlevselliği üzerinde de etkilidir.
 • Fonksiyonlar: Termostatik kontrol, duş seti, su tasarrufu sağlayan mekanizmalar ve LED gösterge gibi ekstra fonksiyonlar bataryanın fiyatını artırabilir. Termostatik kontrol, sabit bir sıcaklık ayarı sağlayarak konforu ve güvenliği artırırken duş seti ve su tasarrufu sağlayan mekanizmalar ise işlevselliği ve pratikliği ön plana çıkarır.

En çok satan Ankastre Banyo Bataryası hangileri?

Ankastre banyo bataryası, farklı fonksiyonlar ve fiyat seçenekleri sunan geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Bu durum seçim yapmayı zorlaştırabilir. Dolayısıyla öncelikler kategoriye ait ürün modellerini incelemek en doğrusu olacaktır.

 • Duvara monte: En yaygın tiptir. Duvara monte edilir ve minimal bir görünüm sunar. Bu modeller banyoda yer tasarrufu sağlar ve modern bir estetik oluşturur. Tek kumandalı ve standart musluk tipine sahiptir.
 • Tek kumandalı: Su sıcaklığı ve akışını tek bir kol ile kontrol etmenizi sağlar. Kullanımı kolay ve pratik olan bu modeller oldukça yaygındır. Tek kumandalı modeller, duvara monte ve standart musluk tipi şeklindedir.
 • İki kumandalı: Su sıcaklığı ve akışını ayrı ayrı kontrol etmenizi sağlar. Daha fazla hassasiyet ve kontrol imkanı sunar, tezgah üstü ankastre banyo bataryası modellerinde bulunur. Farklı musluk tipleri ile vardır.
 • Standart musluk: En yaygın tiptir. Suyun yukarıdan akmasını sağlar. Basit ve işlevsel olan bu modeller, her banyoya uygundur. Standart musluklar, tek ya da iki kumandalı modellerde bulunabilir.
 • Şelale musluk: Suyun geniş ve yumuşak bir şekilde akmasını sağlar. Estetik ve modern bir görünüm sunan bu modeller, tezgaha üstüdür. Şelale musluklar, tek kumandalı ve perlatörlüdür.
 • Perlatör musluk: Suyun daha az sıçraması ve daha tasarruflu olması için tasarlanmıştır. Suyun hava ile karıştırılmasıyla daha yumuşak bir akış sağlar. Perlatör musluklar, her tip ankastre banyo bataryasında kullanılabilir.
 • Termostatik: Su sıcaklığını sabit tutar ve banyo yaparken derinin haşlanma riskini önler. Özellikle çocuklu aileler için ideal olan bu modeller, sıcaklık değişimlerine karşı koruma sağlar. Duvara monte ve tek kumandalı olarak sunulur.
 • Elektronik: Dokunmatik veya sensörlü olarak çalıştırılır. Hijyenik ve kullanımı kolaydır ve modern banyolara uygundur. Elektronik modeller, duvara monte ya da tezgaha üstü olarak sunulabilir ve farklı musluk tipleri ile bulunabilir.
 • Su tasarruflu: Suyun daha az kullanılmasını sağlar. Çevreye duyarlı ve tasarruflu bir seçenek sunan bu modeller, perlatör gibi özel mekanizmalara sahiptir. Tüm ankastre banyo bataryası türlerinde yer alabilir.

Ankastre banyo bataryası seçiminde gövde tipi, kumanda tipi, musluk tipi ve ek özellikler gibi birçok kriter etkilidir. En çok satan modeller arasında ise duvara monte, tek kumandalı ve standart musluk tipine sahip ürünler öne çıkar. Tezgah üstü modellerde şelale musluk ve iki kumandalı modeller tercih edilir. Ek özellikler arasında termostatik ve su tasarruflu ankastre banyo bataryası modelleri fonksiyonelliğiyle bilinir. Seçim yaparken banyonuzun tarzı, ihtiyaç duyduğunuz fonksiyonlar, bütçeniz ve kullanıcı yorumları göz önünde bulundurulmalıdır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.